Oprogramowanie zarządzające

 

Naszym klientom oferujemy inteligentne oprogramowanie dla nowoczesnych systemów nadzoru wizyjnego IP służące do zarządzania materiałem wideo. Umożliwia niezawodne monitorowanie, sterowanie i administrowanie wszystkich kamer, intuicyjną obsługę różnych interfejsów użytkownika oraz bezproblemową integrację z innymi systemami zewnętrznymi.

 

OTWARTA PLATFORMA

 

Instalacja i użytkowanie nie są zależne od konkretnego sprzętu i pracuje na standardowych urządzeniach IT

Współpracuje z kamerami IP i kamerami analogowymi z wideoenkoderami różnych producentów

Może współpracować z innymi systemami zewnętrznymi, m.in. systemami kontroli dostępu

 

INTUICYJNA OBSŁUGA

 

Ujednolicony interfejs dla wszystkich typów użytkownika – komputery stacjonarne, laptopy i urządzenia mobilne

Wielojęzyczny interfejs

Dodatkowe funkcjonalności dzięki kompatybilności z programami Site Plans, TimeMachine und WallControl

 

INTELIGENTNE FUNKCJE

 

Efektywna wyszukiwarka zapisanych materiałów z opcją Smart Search

Dostęp do materiału wizyjnego zapisywanego na serwerach oraz kamerach w czasie rzeczywistym przy zakupie inteligentnych analiz wideo

Zautomatyzowany monitoring z innowacyjną technologią wideo 3D


Network Video Recorder (NVR)

 VideoManager Network Video Recorder (NVR) to platforma oparta na protokole IP, dla podstawowych systemów nadzoru wideo i pojedynczych serwerów. Obsługuje od 4 do 16 kamer oraz 5 stanowisk wizualnych. Architektura jest kompatybilna z przyszłymi rozszerzeniami Network Video Recorder Pro.

 

Szczegóły

Network Video Recorder Pro (NVR Pro)

 VideoManager Network Video Recorder Pro (NVR Pro) to platforma oparta na protokole IP dla zaawansowanych pojedynczych lub wielu systemów nadzoru serwera wideo. Obsługuje nieograniczoną liczbę kamer i klientów. Architektura umożliwia w przyszłości rozszerzenie do kompleksowego systemu zarządzania wideo i tworzenia sieci z ogólnym zarządzaniem wieloma systemami. Dodatkowo przy tym wyborze oferujemy szeroki zakres analiz i usług wideo.

 

Szczegóły

Video Management System (VMS)

 VideoManager Video Management System (VMS) to platforma oparta na protokole IP,  zarządzająca wieloma kompleksowymi systemami nadzoru wideo. Obsługuje nieograniczoną liczbę kamer i klientów. Ponadto, oferuje szeroki wachlarz ciekawych, opcjonalnych modułów dodatkowych. Architektura umożliwia w przyszłości rozszerzenie systemu o zastosowanie 3D Video Management System i tworzenia sieci z ogólnym zarządzaniem wieloma systemami. Dodatkowo przy tym wyborze oferujemy szeroki zakres analiz i usług wideo.

Szczegóły

3D Video Management System (3D VMS)

 VideoManager 3D Video Management System (VMS 3D) to platforma oparta na protokole IP. Wielosystemowy nadzór serwerów wideo w najnowszej technologii 3D Video. Obsługuje nieograniczoną liczbę kamer i klientów. Ponadto, oferuje szeroki wachlarz ciekawych dodatkowych modułów. Architektura umożliwia tworzenie sieci monitoringu z ogólnym zarządzaniem wieloma systemami. Dodatkowo przy tym wyborze oferujemy szeroki zakres analiz i usług wideo.

Szczegóły

Multi Site Management (MSM)

 VideoManager Multi Site Management serwisu (MSM) to platforma oparta na protokole IP dla całej sieci niezależnych systemów nadzoru wideo. Wspiera administracji centralnej, kontrolę i konfigurację nieograniczonej liczby stron. Ponadto, oferuje kompleksowe zarządzanie alarmami oraz w pełni zintegrowane, georeferencing funkcjonalności z najnowszą technologią 3D wideo. Ułatwia to bezpieczne budowy i eksploatacji centrów globalnego bezpieczeństwa dla zdalnego monitoringu niezliczonych stron.

Szczegóły

VideoManager - WebClient

VideoManager WebClient jest aplikacja internetowa oparta na elastycznej pracy w heterogenicznych środowiskach systemowych. Obsługiwany jest ze wszystkich najbardziej popularnych przeglądarek internetowych i zapewnia efektywny dostęp do systemów nadzoru wideo IPS VideoManager. Intuicyjna platforma programu umożliwia podgląd odtwarzanie i zarządzanie monitoringiem z dowolnego komputera z dostępem do Internetu, bez wcześniejszego instalacji dodatkowego oprogramowania.

Szczegóły

VideoManager - MobileClient

 VideoManager MobileClient jest mobilna aplikacja do pracy na iPad i iPhone. Oferuje natychmiastowy i łatwy zdalny dostęp do systemów nadzoru wideo IPS VideoManager. Ta aplikacja ułatwia, odtwarzanie i zarządzanie wydarzeniami w strefie nadzoru przez co umożliwia wszczęcie natychmiastowych środków w razie potrzeby.

Szczegóły