Innovative Security Systems Sp. z o.o. jest dostawcą innowacyjnych systemów zabezpieczeń. Specjalizujemy się w doradztwie, planowaniu, instalacji i uruchomieniu monitoringu wizyjnego nowej generacji oraz systemów kontroli dostępu. Oferujemy jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów rozpoznawania zagrożenia, na który składa się innowacyjne oprogramowanie zarządzające oraz inteligentne analizy obrazu. Wieloletnie doświadczenie firmy na rynkach Europy Zachodniej gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. W naszych projektach korzystamy z oprogramowania wiodących międzynarodowych firm m.in. IPS Intelligent Video Analytics, Axis oraz urządzeń firm Axis, DELL, Panasonic i Bosch.

Oferowane przez naszą firmę oprogramowanie i analizy obrazu stworzone zostały w oparciu o najnowsze technologie cyfrowe i są gotowe do integracji z innymi systemami opartymi na protokole IP oraz systemami analogowymi. Oprogramowanie zarządzające umożliwia dostęp do materiału wizyjnego transmitowanego na żywo w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca. Oferowane przez nas kamery są szybkie w instalacji i łatwe w obsłudze, działają w trudnych warunkach atmosferycznych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Doświadczenie firmy wywodzi się z rynku niemieckiego i długoletniej współpracy z wiodącymi niemieckimi firmami z branży systemów wizyjnych i techniki zabezpieczeń. Wprowadzane przez naszą firmę na polski rynek produkty i usługi cechuje wysoka jakość, niezawodność i innowacyjność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem.

NASI PARTNERZY

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania?

Kontakt